Ønsker du å bli forhandler av Have A Look?

Have A Look har forhandlere mange steder over hele verden. Men vi er alltid interessert i å høre fra spennende nye partnere. Du trenger ikke å være brilleekspert eller optiker for å være partner med oss. Det som er viktig, er at du elsker dansk design og kvalitet, lidenskapelig opptatt av livsstilsprodukter, interiør og mote, og akkurat som oss, så du ser verden og partnerne du jobber med gjennom glade, serviceinnstilte briller. Hvis du ønsker å selge lesebriller eller solbriller i kule farger og former i butikken, så hører vi gjerne fra deg! Send oss en e-post til info@havealook.com, eller ring oss på +45 25 12 00 98 så hjelper vi deg videre på veien.

Hvorfor velge oss?

  • Et sterkt team med agenter og distributører: Vi er en virksomhet med et internasjonalt team med dedikerte agenter og distributører som ikke sparer på innsatsen for å gi den beste servicen i tett dialog med våre forhandlere.
  • Dansk design: Våre egne designere har årelang erfaring med livsstilsprodukter og et godt øye til nye trender ned til den minste detalj.
  • Stort utvalg: Kolleksjonene inkluderer en myriade av kule farger og modeller som den enkelte forhandler kan velge ifra.
  • Høy kvalitet: Alle brillene har fleksible armer, lette akrylglass og slitesterke innfatninger.
  • Enkel prisstruktur: Samme pris på alle lesebriller og solbriller.
  • Attraktive oppstartspakker: Store og små oppstartspakker inkluderer stativ og skilting.
  • Fleksibilitet ved gjenbestilling: Gratis valg av briller og brillestyrke ved gjenbestilling.
  • Rask levering: Levering innen én uke.

Kontakt oss!

Head office sales support
info@havealook.dk
+45 25 12 00 98

Agent Denmark
Stella Friis
sf@stellasagentur.com
+45 30 14 45 76

Agent Sweden
Louise Hammergren
louise@claralifestyle.se
+46 709 89 22 20

Agent Norway
Charlotte Kragerud
charlotte@chakra-agenturer.no
+47 906 08 295

Agent Germany, Austria & Switzerland
Helle Hvilsted
helle@hvilsted.biz
+45 40 16 75 80
Cornelia Bechtold
cornelia.bechtold@dfpdesign.de
+49 176 666 73182

Agent UK & Ireland
Pianna Bech Addison
pianna@hyggen.co.uk
+44 (0)7990 800 542

Agent Belgium, Netherlands & Luxembourg
Hanne Juul Jensen
hanne@hannejuulagency.com
+32 477 97 28 92

Agent Spain
Jimena Lasarte
jimena@bazaar-design.com
+34 685471171

Agent Chile, Paraguay & Uruguay
Ana Bordabrry
anabordaberry@bazaar-design.com
+598 97341507

Distributor Japan
Kröne
Ryo Sawaguchi
r-sawaguchi@krone-kamakura.com
+81 (0)467 38 3888

Distributor Colombia
Estibol
Alexandra Navas
a.navas@estibol.com
+57 1593 83 83

 

#HAVEALOOKSHOP

Top